Kadıköy ECA Kombi Servisi

ECA kombi servisi olarak İstanbul 'un güzide ilçesi olan Kadıköy 'de faaliyet gösteren firmamız ECA kombilerinizin bakımı ve onarımı için 7/24 hizmet vermektedir.

Kombilerin de birer elektronik cihaz olduğunu düşünürsek arızalanması ve onarılması periyodik takvimlerde gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu sebepten dolayı kış aylarına girilmeden önce kombinizin bakımını mutlaka yaptırınız. Değişimi ve tamiri yapılan parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır.

Size bir telefon kadar yakın olan firmamız tecrübeli ekibiyle güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedef edinerek evinizde rahat etmenizi sağlamaktadır. Kombi teknik servisi ve bakımı için bize 0216 344 44 72 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Neden Kadıköy ECA Özel Servisi ?

ECA Kombi ve doğal gazlı hermetik şofbenlere teknik servis hizmeti veren Kadıköy ECA Özel Servisi olarak özel servis kalite ve avantajlarını sizlere sunuyoruz. Kadıköy ECA Yetkili Servis değiliz. Bilhassa Kadıköy ECA Yetkili Servis talebi olan ECA Kombi hermetik şofben kullanıcılarına ilgili ECA Yetkili Servis numarası tarafımızdan verilir. Yani ECA kombi ve hermetik şofben kullanan kişilere bizim Kadıköy ECA Özel Servis olduğumuz vurgusu yapılarak ECA Yetkili Servisi talebi olanlara açıkça ECA Yetkili Servis telefon numarası bilgi olarak verilir.